Het Van Mossel Rotterdam Team

 

Verkoop Personenwagens Nieuw


Patrick Mous

Verkoopleider

010 - 45 22 322

p.mous@vanmossel.nl 


Michiel van Dijk

Verkoopadviseur

010 - 45 22 322

michiel.vandijk@vanmossel.nl 


Hajk Davtyan

Verkoopadviseur 

010 - 45 22 322

hajk.davtyan@vanmossel.nl

     

Marcel Haze

Verkoopadviseur 

010 - 45 22 322

marcel.haze@vanmossel.nl

Henry Sekreve
Verkoopadviseur

010 - 45 22 322
henry.sekreve@vanmossel.nl

Marco Veltman

Senior Accountmanager Zakelijke Markt

010 - 45 22 322

marco.veltman@vanmossel.nl

     

Dave van Dasselaar

Product Expert

010 - 45 22 322

dave.vandasselaar@vanmossel.nl

  
   

Verkoop Personenwagens Gebruikt   


Swen de Bruijn

Verkoopadviseur 

010 - 45 22 322

swen.debruijn@vanmossel.nl


Pieter Gallé

Verkoopadviseur 

010 - 45 22 322

pieter.galle@vanmossel.nl

 

Service Personenwagens   

Rob Smit
Hoofd Receptie

010 - 45 22 322
rob.smit@vanmossel.nl 

Lennard Lourens

Service Adviseur

010 - 45 22 322

lennard.lourens@vanmossel.nl



Magazijn

   

Rob van Dodewaard

Meewerkend voorman magazijn

010 - 45 22 322

rob.vandodewaard@vanmossel.nl

Joop Schellius

Magazijn medewerker

010 - 45 22 322

joop.schellius@vanmossel.nl

Martin Zoetmulder

Magazijn medewerker

010 - 45 22 322

martin.zoetmulder@vanmossel.nl

 


 

Gastvrouwen

Yolanda Vijfvinkel

Telefoniste

010 - 45 22 322

telefonistes.autostrada@vanmossel.nl

Jennifer Beumer

Telefoniste

010 - 45 22 322

telefonistes.autostrada@vanmossel.nl

Jolanda Straatman

Telefoniste

010 - 45 22 322

telefonistes.autostrada@vanmossel.nl

Samantha Muilwijk
Telefoniste

010 - 45 22 322

telefonistes.autostrada@vanmossel.nl

 
   


 

 

 


Van Mossel Rotterdam | Autolettestraat 4 | 3063 NP | Rotterdam | 010 452 23 22 | info.mercedes@vanmossel.nl 

    Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart