Het Van Mossel Rotterdam Team

 

Verkoop Personenwagens Nieuw


Patrick Mous

Verkoopleider

010 - 45 22 322

patrick.mous@vanmossel.nl


Silvino Kenepa

Verkoopadviseur Personenwagens

010 - 45 22 322

silvino.kenepa@vanmossel.nl


Hajk Davtyan

Verkoopadviseur Personenwagens

010 - 45 22 322

hajk.davtyan@vanmossel.nl

     


Marcel Haze

Verkoopadviseur Personenwagens

010 - 45 22 322

marcel.haze@vanmossel.nl


Michiel van Dijk

Verkoopadviseur Personenwagens

010 - 45 22 322

michiel.vandijk@vanmossel.nl

 

Pim Vroonhof

Mercedes-Benz Product Expert

010 - 45 22 322

pim.vroonhof@vanmossel.nl 

     


Patrick Woudenberg

Accountmanager Zakelijke Markt

Personenwagens

010 - 45 22 322

patrick.woudenberg@vanmossel.nl

Verkoop Personenwagens Gebruikt   


Swen de Bruijn

Verkoopadviseur Personenwagens

010 - 45 22 322

swen.debruijn@vanmossel.nl


Pieter Gallé

Verkoopadviseur Personenwagens

010 - 45 22 322

pieter.galle@vanmossel.nl

 

Service Personenwagens   


Rob Smit
Hoofd Receptie
010 - 45 22 322
rob.smit@vanmossel.nl 



 

     


Lennard Lourens

Service Adviseur

010 - 45 22 322

lennard.lourens@vanmossel.nl


Lennert Schippers

Service Adviseur

010 - 45 22 322

lennert.schippers@vanmossel.nl


Magazijn

   


Rob van Dodewaard

Meewerkend voorman magazijn

010 - 45 22 322

rob.vandodewaard@vanmossel.nl


Joop Schellius

Magazijn medewerker

010 - 45 22 322

joop.schellius@vanmossel.nl


Dave van Dasselaar

Magazijn Medewerker

010 - 45 22 322

dave.vandasselaar@vanmossel.nl

     


Martin Zoetmulder

Magazijn medewerker

010 - 45 22 322

martin.zoetmulder@vanmossel.nl

 

 

 

 

Gastvrouwen


Yolanda Vijfvinkel

Telefoniste

010 - 45 22 322

telefonistes.autostrada@vanmossel.nl


Jennifer Beumer

Telefoniste

010 - 45 22 322

telefonistes.autostrada@vanmossel.nl

 


Vera Plugge

Telefoniste

010 - 45 22 322

telefonistes.autostrada@vanmossel.nl

 
     


Jolanda Straatman

Telefoniste

010 - 45 22 322

telefonistes.autostrada@vanmossel.nl

 

 

 


Van Mossel Rotterdam | Autolettestraat 4 | 3063 NP | Rotterdam | 010 452 23 22 | info.mercedes@vanmossel.nl 

Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart