Het Van Mossel Rotterdam Charlois Team

 

Verkoop Personenwagens  


Patrick Mous

Verkoopleider

06 - 22 41 81 52

patrick.mous@vanmossel.nl


Stefan Hagebeuk

Verkoopadviseur Personenwagens

010 - 21 23 300

stefan.hagebeuk@vanmossel.nl

 

Jeroen Blad

Verkoopadviseur Personenwagens

010 - 45 22 322

jeroen.blad@vanmossel.nl

Service


Robert Jan Molenaar

Service Manager

010 - 21 23 300

RobertJan.Molenaar@vanmossel.nl


Paul van Puffelen

Service Adviseur

010 - 21 23 300

paul.vanpuffelen@vanmossel.nl


Janneke Steenhoek

Service Adviseur Junior

010 - 21 23 300

Janneke.steenhoek@vanmossel.nl


Ron Souren

Meewerkend voorman werkplaats

010 - 21 23 300

ron.souren@vanmossel.nl

 

 


 

Magazijn


Albert Pieterse

Meewerkend voorman magazijn

010 - 21 23 300

albert.pieterse@vanmossel.nl

 

 

 

Gastvrouwen  


Truus Kerkhof

Telefoniste

010 - 21 23 300

telefonistes.charlois@vanmossel.nl


Vera Plugge

Telefoniste

010 - 21 23 300

telefonistes.charlois@vanmossel.nl

 

 

 

 

                                                           

 

  
 

 

   


Van Mossel Rotterdam | Driemanssteeweg 40 |3084 CB | Rotterdam | 010 212 33 00 | info.mercedes@vanmossel.nl 

    Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart