Het Van Mossel Rotterdam Charlois Team

 

Verkoop Personenwagens  


Patrick Mous

Verkoopleider

06 - 22 41 81 52

p.mous@vanmossel.nl


Stefan Hagebeuk

Verkoopadviseur 

010 - 21 23 300

stefan.hagebeuk@vanmossel.nl

 

Jeroen Blad

Verkoopadviseur

010 - 45 22 322

jeroen.blad@vanmossel.nl

Service

Robert Jan Molenaar

Service Manager

010 - 21 23 300

RobertJan.Molenaar@vanmossel.nl

Janneke Steenhoek

Service Adviseur Junior

010 - 21 23 300

Janneke.steenhoek@vanmossel.nl


Ron Souren

Meewerkend voorman werkplaats

010 - 21 23 300

ron.souren@vanmossel.nl

Magazijn

François van der Jagt
Voorman Magazijn
 010 - 21 23 300

francois.vanderjagt@vanmossel.nl 

Jim Geestman

Partsmedewerker

010 - 21 23 300

jim.geestman@vanmossel.nl

 

Gastvrouwen  

Truus Kerkhof

Telefoniste

010 - 21 23 300

telefonistes.charlois@vanmossel.nl

Vera Plugge

Telefoniste

010 - 21 23 300

telefonistes.charlois@vanmossel.nl

 

 

 

                                                           

 

  
 

 

   


Van Mossel Rotterdam | Driemanssteeweg 40 |3084 CB | Rotterdam | 010 212 33 00 | info.mercedes@vanmossel.nl 

    Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart